افتتاحیه ی خانه ورزشهای رزمی مهاباد به مناسبت هفته مبارک دولت

افتتاحیه ی خانه ورزشهای رزمی مهاباد به مناسبت هفته مبارک دولت
دیدگاه‌ها برای افتتاحیه ی خانه ورزشهای رزمی مهاباد به مناسبت هفته مبارک دولت بسته هستند, 03/09/2016, توسط , در اخبار, خانه ورزشهای رزمی, روابط عمومی و فرهنگی, فرهنگی, قانون گذاری


بنا به گزارش روابط عمومی هیأت ورزشهای رزمی شهرستان مهاباد ، عصر روز چهار شنبه مورخه ۳شهریور ۱۳۹۵ به مناسبت دومین روز از هفته دولت باحضور معاونت امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد ، مدیر کل ورزش وجوانان استان آذربایجان غربی ،امام جمعه ،مسولین وجمع کثیری از رزمی کاران شهرستان مهاباد خانه ورزشهای رزمی شهید سلیمان مالکی افتتاح وبه بهره برداری رسید.

این خانه باهزینه بالغ بر ۵۱۰میلیون تومان ساخته شده است. باپیر آقایی رییس اداره ورزش و جوانان مهاباد ضمن تشکر از اقدامات دولت به بیان ویژگی های فنی پروژه پرداخت. وی با بیان اینکه زمین این پروژه در سال ۹۱ توسط شورای اسلامی تخصیص داده شده گفت: در سال ۹۴ عملیات احداث آن شروع گردید و امروز شاهد افتتاح آن هستیم و ابراز امیدواری کرد این خانه ی ورزشی به پرورش ورزشکاران و امیدهای آینده در این مناطق محروم منجر شود. در آخر دکتر چمن گلی مدیر کل ورزش و جوانان ضمن تشکر ویژه ازنگاه دولت و استاندار به مناطق کردنشین از مسئولان شهرستان خواست در راه جذب جوانان به ورزش تلاش نمایند.

نیکوند دبیرهیأت ورزشهای رزمی شهرستان مهاباد ضمن تقدیر و تشکر فراوان ازکلیه ی حاضرین در مراسم افتتاحیه ، ابراز امیدواری نمود که با در اختیار داشتن این خانه و تلاش مضاعف مربیان محترم تحت پوشش شاهد پیشرفت هر چه بیشتر کمی و کیفی ورزشهای رزمی در سطح شهرستان باشیم.

هیأت ورزشهای رزمی مهاباد با تحت پوشش داشتن بیش از ۱۰ سبک و گروه رزمی تا آخر مرداد۹۵ نزدیک به ۶۰۰ نفر ورزشکار سازمان دارد.

این هیأت چندین مقام  و مدال رنگارنگ مسابقات برون مرزی ( مسابقات جهانی و تورنمنت بین المللی ) را در کارنامه فعالیت خود دارد.

 

شادابی و تندرستی همه ی عزیزان آرزوی ماست.

 

 

گزارش تصویری افتتاحیه ی خانه ی رزمی در بخش گالری سایت قابل مشاهده میباشد.

درباره شیرکو نیک وند