اعزام آقایان قانع بهاران و احسان شیخ آقایی به مسابقات فستیوال رزمی جام اروپا

اعزام آقایان قانع بهاران و احسان شیخ آقایی به مسابقات فستیوال رزمی جام اروپا
دیدگاه‌ها برای اعزام آقایان قانع بهاران و احسان شیخ آقایی به مسابقات فستیوال رزمی جام اروپا بسته هستند, ۲۸/۰۱/۱۳۹۶, توسط , در اخبار, روابط عمومی و فرهنگی, فرهنگی, قانون گذاری

اعزام آقایان قانع بهاران و احسان شیخ آقایی دو ورزشکار شایسته و با اخلاق این شهرستان به مسابقات فستیوال رزمی جام اروپا

بنا به اعلام هیئت ورزشهای رزمی استان ، آقایان قانع بهاران – جمال بالی – عبدالله انیژ – آکام محمدزاده و احسان شیخ آقایی عضو تیم منتخب استان برای اعزام به مسابقات فستیوال رزمی جام اروپا میباشند.

تیم رزمی “بودو ” استان آذربایجان غربی به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در این رقابتها حضور خواهد داشت.

مسابقات ۳۰ فروردین لغایت ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ به میزبانی کشور گرجستان برگزار خواهد شد.

متأسفانه از مجموع ۵ ورزشکار منتخب این شهرستان تنها آقایان قانع بهاران و احسان شیخ آقایی به مسابقات اعزام خواهد شد ، بقیه ی ورزشکاران منتخب مهابادی با توجه به شرایط کاری و شغلی و همچنین بالابودن هزینه ی شرکت در مسابقه و ایاب وذهاب مربوطه اعزام نخواهند شد.

به اطلاع برساند :

تیم ” بودو ” استان آذربایجان غربی با حمایت جناب آقای دکتر عبدالله چمن گلی مدیرکل ورزش و جوانان استان و رئیس فدارسیون آسیایی بودو با مجوز شورای برون مرزی به نمایندگی از کشورمان به این رقابتها اعزام خواهد شد.

( بودو (به ژاپنی: 武道) شیوه مبارزه‌ای است که دربرگیرنده ی تمام هنرهای رزمی کشور ژاپن می‌شود. این شیوه از طریق تجربه مستقیم و در رابطه‌ای عمیق با اخلاق، مذهب و فلسفه شکل می‌گیرد. تداعی آن در قالب ورزش پیشرفتی جدید است، چرا که در دست ‌نوشته‌های قدیمی، بودو اساساً با شکل خاصی از پرورش ذهن و تأثیر طبیعت بر ذهن مطرح می‌شود.
(بودو ) شامل هنرهایی همچون کِندو، آیکیدو، جودو و تیراندازی می‌شود.

درباره شیرکو نیک وند