کسب مدال نقره مسابقات جهانی کاپ آزاد بودو توسط ورزشکار شایسته مهابادی

کسب مدال نقره مسابقات جهانی کاپ آزاد  بودو توسط ورزشکار شایسته مهابادی
دیدگاه‌ها برای کسب مدال نقره مسابقات جهانی کاپ آزاد بودو توسط ورزشکار شایسته مهابادی بسته هستند, ۰۴/۰۸/۱۳۹۶, توسط , در اخبار, روابط عمومی و فرهنگی, فرهنگی, مسابقات

آقای سید سهراب هاشمی ورزشکار شایسته و با اخلاق مهاباد با بازی زیبای خود در مسابقات جهانی کاپ آزاد بودو در تفلیس گرجستان موفق به کسب مدال نقره گردید.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..


طی مراسمی شایسته در روز چهارشنبه ۱۲ مهرماه با حضور آقای قرنی مصطفی پور رئیس اداره ورزش و جوانان و آقایان :
سیدعباس حسینی و کاوه خضری اقدم از اعضای شورای اسلامی شهر – مهندس رضا گنجعلی ، صدیق عزیزی رئیس هیئت ورزشهای رزمی – اعضای هیئت و جمعی از مربیان و ورزشکاران رزمی از آقای سیدسهراب هاشمی مربی و ورزشکار شایسته و با اخلاق شهرستان مهاباد که در مسابقات جهانی کاپ آزاد “بودو “در تفلیس گرجستان موفق به کسب مدال نقره شده بود در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

بعد از عرض خوشامدگویی به مدعوین از طرف عزیزی رئیس هیئت ورزشهای رزمی و تبریک مجدد به آقای سید سهراب هاشمی ، آقای مصطفی پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد نیز ضمن خوشامدگویی به میهمانان اظهار نموند که یازده هزار ورزشکار سازمان یافته در شهرستان مهاباد بیمه ورزشی دارند که نشان دهنده پتانسیل بالا و استعدادهای درخشان این شهرستان در ورزش می باشد.
قرنی مصطفی پور افزود: در حال حاضر ۲۰ سالن ورزشی دولتی در اختیار اداره ورزش و جوانان میباشد که از تمامی ظرفیت های این اماکن استفاده می شود.
وی با اشاره به استقبال ویژه شهروندان مهاباد از اماکن ورزش گفت: یکی از مشکلات ویژه شهر مهاباد در بخش ورزش کمبود سرانه و فضای ورزشی میباشد فرهنگ ورزش کردن در مهاباد در سطح استان زبانزد است.
مصطفی پور در ادامه ابراز امیدواری کرد که با تکمیل پروژه های زیرساختی و ماندگار همچون استادیوم ورزشی، باشگاه تیراندازی و زمین روباز، خانه کشتی و خانه جوانان مشکلات ورزش شهرستان برطرف شود و ورزشکاران مقام آور با انگیزه بیشتری خود را برای مسابقات آماده کنند.

آقایان سید عباس حسینی و کاوه خضری اقدم نیز در سخنانی کوتاه حمایت مجدد و مضاعف شورای اسلامی شهر مهاباد را از همه ورزشکاران و مربیان یادآور شدند.

سیدعباس حسینی با اشاره به معضلات فرهنگی و اجتماعی سطح جامعه ، گرایش جوانان به ورزش را بهترین بازدارنده دانستند .

در بخش دیگری از سخنان آقای کاوه خضری اقدم از طرح در دست اقدام برای ساخت پارک بانوان خبر دادند.

سید سهراب هاشمی نیز ضمن تقدیر از مسئولان شهرستان ابراز امیدواری کرد در مسابقات آتی بتواند با حمایت و پشتیبانی مسئولان و جامعه ورزشی افتخارات بیشتری برای شهر ، استان و کشور کسب نمایند .

در پایان مراسم با اهدایی لوح تقدیر از طرف شورای اسلامی شهر ـ اهدای گل و کادوی نقدی از طرف هیئت ورزشهای رزمی مهاباد ـ اهدای گل و… از طرف جمعی از همکاران و دوستان ، از آقای هاشمی تقدیر گردید.

روابط عمومی هیئت ورزشهای رزمی شهرستان مهاباد
۱۳۹۶٫۰۷٫۱۲

درباره admin